Kvalitní krmivo pro psy

 

 

 

100% KVALITA JÍDLA

Čerstvá svalovina, kvalitní vnitřnosti, zdravé ovoce a zelenina, bylinky bohaté na živiny a cenné oleje se snoubí v celek, který našim psům nejen chutná, ale také jim poskytuje vše, co jejich tělo potřebuje. V dalším kroku se hotové směsi uzavřou do plechovek a zahřejí na 121 °C v nejmodernějších autoklávech při šetrné teplotě, bez přidání jakýchkoliv konzervantů. Tímto způsobem lze vlhké krmivo uchovat po dobu nejméně 24 měsíců - a se stálou kvalitou a chutí. Výsledek? Vyvážené a druhově vhodné kompletní krmivo založené výhradně na přírodní receptuře.

 

 

 

 

 

 

 

Pes je zvláštním obohacením pro náš život – dává nám bezpodmínečnou lásku, náklonnost a vykouzlí nám úsměv na tváři v těch nejdůležitějších okamžicích.

V zeleném srdci Rakouska ve Štýrsku se krmivo od DOG'S LOVE vyrábí šetrně a pečlivě za použití 100% potravinářských surovin – udržitelně a regionálně. Pro speciálně vyvinuté receptury preferujeme pouze výběr regionálních surovin, které splňují veterinárně vysoké standardy. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JARNÍ MENU TELECÍ | MOKRÉ KRMIVO PRO PSY

s kedlubnami a jablky, receptura bez obilovin

Naše jarní menu "Speciální edice" v nádherném květinovém motivu. Nabídka kompletního přírodního krmiva ve 100% potravinářské kvalitě s 60% telecího masa, spoustou čerstvé zeleniny a ovoce pro psy všech plemen a věku. Speciální menu DOG'S LOVE je optimálně přizpůsobeno nutričním potřebám psa a je vhodné i pro nutričně citlivé psy.

zpět